OBCHOD

Kuchyňské linky a nábytek na zakázku

Dodáváme a montujeme kuchyně ve špičkové německé kvalitě včetně spotřebičů splňující nejnáročnější technické parametry. Nabízíme kompletní služby spojené s návrhem, prodejem a odbornou montáží při spolupráci s kuchyňským studiem I.NA STUDIO. Základní výběr prvků kuchyně a její cenu můžete získat v naší vzorkovně nebo Vás navštívíme a vypracujeme bezplatnou nezávaznou nabídku.

Nábytek na zakázku

Okna, dveře a schodiště

Okna, dveře a schody, to je společnost DIETEL stavební elementy. Firma, která zpracovává dřevo s dlouholetou tradicí přímo v srdci Krušných hor. Sídlo firmy se nachází v nové průmyslové oblasti města Jöhstadt. Víme, jak správně zacházet se dřevem, umíme dřevo perfektně zpracovat a tím docílit vysoké kvality výrobků jako jsou dřevěná, dřevohliníková a plastová okna, ale i vchodové, plastové i masivní dveře.

Okna, dveře, schody

Stavební materiály

Poradíme při výběru stavebního materiálu a pomůžeme zajistit příp. zprostředkujeme nákup včetně dopravy až na místo složení.

Stavební materiály

Konzultační činnost

Pomůžeme zkonzultovat Vaše konkrétní otázky, požadavky a problémy týkající se přípravy projektů, kalkulací a cen, projektové dokumentace, investování a financování, stavebního práva a samotné výstavby.

Konzultační činnost